Kupim splav

Predaj / kúpa / výmena / požičovňa zlatokopeckého materiálu
Matej1211
Dátum registrácie: 10 Máj 2019, 22:25

Kupim splav

Príspevokod užívateľa Matej1211 » 17 Máj 2019, 20:36

Ak ma niekto nahodou volaky splav na predaj tak by som rad kupil.
Užívateľov profilový obrázok
cukro
Dátum registrácie: 21 Nov 2017, 19:10

Re: Kupim splav

Príspevokod užívateľa cukro » 18 Máj 2019, 04:42

Mám na predaj celohliníkový ryžovací splav “Croc Gold Trap“ s inšpekčnou gumovou podložkou, baníckym rúnom, hliníkovým ťahokovom a rebríkom, podľa vzoru amerických splavov “Keene” a “Goldhog”. Ryžovací splav je vyrobený z hliníkového plechu 1 mm, ručne rezaného a ohýbaného. Rozmery: - celková dĺžka 117 cm - šírka vstupu lievika 34 cm - dĺžka lievika 25 cm - výška bočnej steny 7,5 cm, šírka gumy 25 cm - dĺžka gumy 28 cm - hĺbka gumy 3 mm, celková hmotnosť žĺabu je iba 2,5 kg. Splav tejto veľkosti a hmotnosti sa ľahko prepravuje, nesie sa dobre v ruke, zmestí sa do kufra auta, čo umožňuje vziať ho kamkoľvek so sebou. Ideálne pre stredné a veľké horské potoky a miesta, kde je dostatočné množstvo vody. Funguje tiež dobre na riekach, ľahko sa inštaluje do hlavného prúdu a umožňuje nepretržité preplachovanie materiálu. Odporúčané sito je 6 – 8 mm. Banícke rúno o hrúbke 1,2cm, šírke 25cm, dĺžke 63cm a 4 komorovom systéme hliníkového rebríka je viac než dostatočné, čo zaručuje vysokú efektívnosť zachytávania zlatinek a ďalších ťažkých minerálov.Pri správnom nastavením sklonu dosahuje vynikajúcu účinnosť. Vyrobený na Slovensku, čo zaručuje rýchle dodanie a dostupnosť, ako aj nižšiu cenu pri jeho kúpe oproti výrobcom iných ryžovacích splavov zo zahraničia. Cena splavu “Croc Gold Trap“ je € 80,00 plus poštovné.
Prosím zavolať na 0904 331198, ďakujem.
Prílohy
Ryzovaci zlab 3.JPG
Sluicer 2.JPG
Sluicer 1.JPG
Inspection rubber mat 2.jpg

Návrat na "Burza"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný